روابط عمومی نیروگاه بوشهر: زلزله 5.9 ریشتری آسیبی به نیروگاه وارد نکرد ، خللی در فرایند فعالیت ها رخ نداد

به گزارش 10 از 10، روابط عمومی نیروگاه اتمی بوشهر اظهار داشت: تمامی تاسیسات، تجهیزات و ساختمان های نیروگاه اتمی بوشهر در صحت کامل هستند.

روابط عمومی نیروگاه بوشهر: زلزله 5.9 ریشتری آسیبی به نیروگاه وارد نکرد ، خللی در فرایند فعالیت ها رخ نداد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، در پی وقوع زلزله 5.9 ریشتری، روابط عمومی نیروگاه بوشهر بیان کرد، هیچ گونه آسیبی به نیروگاه اتمی بوشهر در اثر زلزله روز یکشنبه در شهرستان گناوه وارد نشده است.

روابط عمومی نیروگاه اتمی بوشهر بیان کرد: با توجه به زمین لرزه 5.9 ریشتری شهرستان گناوه در ساعت 11:11 روز یکشنبه به استحضار می رساند شرایط تمامی تاسیسات، تجهیزات و ساختمان های نیروگاه اتمی بوشهر در صحت کامل بوده و هیچ گونه آسیبی به این مرکز وارد نشده و در فرایند انجام فعالیت های جاری نیروگاه نیز خللی رخ نداده است.

قابل ذکر است نیروگاه بوشهر بر اساس استاندارد ها و ضوابط بین المللی طراحی و احداث شده و در برابر شدیدترین زلزله های محتمل در کشور و منطقه ایمن است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1709

به "روابط عمومی نیروگاه بوشهر: زلزله 5.9 ریشتری آسیبی به نیروگاه وارد نکرد ، خللی در فرایند فعالیت ها رخ نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط عمومی نیروگاه بوشهر: زلزله 5.9 ریشتری آسیبی به نیروگاه وارد نکرد ، خللی در فرایند فعالیت ها رخ نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید