رسانه ها برای تحقق شعارسال وحمایت از کالای ایرانی فرهنگ سازی کنند

به گزارش 10 از 10، به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز پنجشنبه به همراه معصومی مدیر روابط عمومی این شرکت با حضور در خبرنگاران استان قزوین از تلاش فعالان این رسانه تشکر و قدردانی کرد.

رسانه ها برای تحقق شعارسال وحمایت از کالای ایرانی فرهنگ سازی کنند

خانپور در این دیدار گفت: در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است همه باید کمک کنیم تا ضمن رفع موانع تولید از محصولات داخلی هم حمایت شود.

وی افزود: تبلیغ در میزان مصرف مردم نقش اساسی دارد و از رسانه های استان انتظار داریم با انعکاس توانمندی کارخانه های موفق و کالاهایی که کیفیت خوبی دارند بستری فراهم کنند تا اعتماد مردم به تولیدات داخلی بیشتر شود.

خانپور اظهارداشت: در شرایطی که تحریم های دشمنان بیشتر شده رسالت شما خبرنگاران سنگین تر است تا با تهیه گزارش و گفتگو با کارشناسان و متخصصان داخلی اهمیت استفاده از کالای ایرانی را در تقویت اشتغال و رونق اقتصاد تشریح کنید تا مردم همراه مسئولان برای تحقق شعار سال مشارکت کنند.

وی بیان کرد: باید موانع بانکی، بوروکراسی اداری، طولانی شدن دریافت مجوزها، اهمیت حمایت از سرمایه گذار برای رفع بیکاری توسط رسانه ها تبیین شود تا شرایط را برای عبور از وضعیت کنونی تسهیل کنیم.

خبرنگاران رسانه ای پرتلاش و به روز است

خانپور اظهارداشت: خبرنگاران از رسانه های بسیار پرتلاش و پرکار استان است و اخلاق حرفه ای دارد و در کمتر جلسه و رویدادی غایب است.

وی گفت: خوش اخلاقی، سعه صدر، برخورد حرفه ای با مسائل، اشراف منطقی بر موضوعات سیاسی، اجتماعی و صنعتی از ویزگی های این رسانه شاخص است است و در بخش صنعت هم بسیار پویا و فعال است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین ضمن تبریک روز خبرنگار یادآورشد: امیدواریم خبرنگاران با انعکاس فعالیتهای واحدهایی موفق و کارخانه هایی که با سختی به چرخه تولید بازگشته اند به رونق تولید و اقتصاد و حمایت از کالای ایرانی کمک کند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 24 مرداد 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 63

به "رسانه ها برای تحقق شعارسال وحمایت از کالای ایرانی فرهنگ سازی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ها برای تحقق شعارسال وحمایت از کالای ایرانی فرهنگ سازی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید