دیوان عالی پنسیلوانیا شکایت ترامپ درباره تقلب انتخاباتی را رد کرد

به گزارش 10 از 10، دیوان عالی پنسیلوانیا شکایت ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ درباره بروز تقلب در فرایند رأی گیری این ایالت را رد کرد.

دیوان عالی پنسیلوانیا شکایت ترامپ درباره تقلب انتخاباتی را رد کرد

به نقل از سی. بی. اس، این دیوان روز سه شنبه به وقت محلی گفت که ناظران جمهوریخواه در فیلادلفیا، امکان مناسبی برای نظارت بر شمارش آرا داشتند.

ترامپ در دو هفته گذشته بیش از 400 بار توئیت نموده و عمدتاً اعلام نموده که در انتخابات تقلب شده است. ستاد انتخاباتی یا حامیان وی نیز چندین شکایت درباره تخلف در انتخابات مطرح نموده اند.

نهادها و کارشناسان آمریکایی ادعای ترامپ درباره تقلب را رد نموده اند. در تازه ترین مورد، 59 دانشمند ارشد علوم کامپیوتری و کارشناس امنیت انتخاباتی آمریکا ادعای ترامپ مبنی بر هک کردن سیستم های انتخاباتی و تقلب در انتخابات 2020 را رد کردند.

آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ها پنجشنبه گذشته در بیانیه ای گفت که انتخابات 2020 امن ترین انتخابات تاریخ آمریکا بوده و ادعاها در خصوص تخلف در این رأی گیری را رد نموده بود.

به دنبال انتشار این بیانیه، رسانه ها حدس کردند که بعضی مقام ها در هفته های آینده به دلیل رد ادعای رئیس جمهوری اخراج شوند.

ترامپ در واکنش به این بیانیه بامداد چهارشنبه کریس کربز مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ها را برکنار کرد. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1437

به "دیوان عالی پنسیلوانیا شکایت ترامپ درباره تقلب انتخاباتی را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوان عالی پنسیلوانیا شکایت ترامپ درباره تقلب انتخاباتی را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید