دکوراسیون داخلی خانه باریک با چیدمانی بسیار شیک و کاربردی

به گزارش 10 از 10، وقتی صحبت از زندگی در کلان شهرها می گردد، فضا معمولا بزرگترین مسئله محدود کننده است. دکوراسیون داخلی خانه باریک و کوچکی که در این مطلب قصد آنالیز آنرا داریم دقیقا چنین شرایطی را دارد و در شهری بی نهایت متراکم و پر جمعیت قرار گرفته که به لطف طراحی هوشمند، توانسته کاملا بر مشکل کمبود فضا غلبه کند. در نمای بیرونی ساختمان مشاهده می کنید که فرقی بین نمای این خانه با سازه های اطراف آن وجود ندارد، خانه ها و مغازه هایی که چفت یکدیگر در یک فضای بسیار تنگ و باریک قرار گرفته اند. اما همینکه وارد ساختمان مورد نظر می شوید با دکوراسیون داخلی خانه ای بی نهایت روشن، جادار و دلپذیر روبرو خواهید شد که شما را به درون خود دعوت می نماید.

دکوراسیون داخلی خانه باریک با چیدمانی بسیار شیک و کاربردی

این خانه باریک در زمینی به طول 18 متر و عرض فقط 3.5 متر بنا شده که مساحت کف پلان را به عدد 63 متر می رساند که با سایر آپارتمان های 60 متری تفاوت بسیار زیادی دارد. با توجه به کم بودن شدید عرض ساختمان، معمار این خانه، هوشمندانه از فضای عمودی استفاده نموده تا به میزان بسیار زیادی این کمبود عرض را جبران کند. اتاق های مختلف این خانه از جمله نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب ها و حمام و سرویس بهداشتی، هر کدام در چهار طبقه متفاوت قرار گرفته اند. در طبقه اول، اتاق نشیمن با پلان باز به همراه اتاق غداخوری و آشپزخانه قرار گرفته است، البته در انتهای این طبقه نیز فضایی آزاد مانند حیاط خلوت در نظر گرفته شده که نور روز را تمام به داخل می کشاند.

در طبقه دوم، اتاق خواب والدین و بچه ها قرار گرفته است بهمراه حمام و سرویس بهداشتی، در طبقه سوم هم اتاق خوابی اضافه برای مهمانان و فضایی برای سرگرمی تعبیه شده، در طبقه آخر هم کتابخانه، رخت شور خانه، اتاق کار و باغچه ای عظیم در قسمت بام یا همان روف گاردن قرار گرفته که نمای بسیار زیبایی از شهر در اختیار مالکین قرار می دهد.

دکوراسیون داخلی خانه باریک

منبع: اتاق
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1436

به "دکوراسیون داخلی خانه باریک با چیدمانی بسیار شیک و کاربردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون داخلی خانه باریک با چیدمانی بسیار شیک و کاربردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید