خبر خوب سایت بلژیکی برای بیرانوند، ویلموتس گزینه راهنمایی آنتورپ!

به گزارش 10 از 10، به گزارش خبرنگاران، سایت voetbalprimeur بلژیک اطلاع داد ایوان لکو سرمربی فعلی تیم آنتورپ ممکن است به خاتمه دوره کاری خود در این تیم رسیده باشد و احتمالاً این باشگاه را ترک می نماید. یک باشگاه چینی میخواهد لکو را به خاور دور ببرد. هرچند هنوز توافقی حاصل نشده است ولی مذاکرات ادامه دارد.

خبر خوب سایت بلژیکی برای بیرانوند، ویلموتس گزینه راهنمایی آنتورپ!

این سایت اعلام نمود مارک ویلموتس گزینه جانشینی ایوان لکو است که رابطه خوب او با لوسیانو دو اونفریو مدیر ورزشی تیم انتخاب ویلموتس را تسهیل می نماید.

این تغییر از آنجا اهمیت دارد که علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و تیم آنتورپ در هفته های گذشته با ایوان لکو چالش هایی داشت. بیرانوند بعد از آنکه در بازی با تاتنهام انگلیس برای اولین بار در ترکیب آنتورپ نهاده شد، در لیگ بلژیک و مقابل تیم کلاب بروژ هم دروازه بان اصلی تیمش بود اما دو گل دریافت کرد.

لکو بعد از بازی از تصمیمش برای بازی دادن به بیرانوند اظهار پشیمانی کرد و رسانه های بلژیک دلیل این اظهارات عجیب را اختلاف لکو با لوسیانو مدیر ورزشی تیم اعلام نمودند.

این در حالی است که جدایی لکو و حضور ویلموتس در آنتورپ، می تواند زمینه بازی کردن بیشتر بیرانوند را در این تیم فراهم کند.

ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران است که بعد از کار در ایران و شناخت از ملی پوشان کشورمان، بیرانوند را به تیم آنتورپ معرفی نموده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1517

به "خبر خوب سایت بلژیکی برای بیرانوند، ویلموتس گزینه راهنمایی آنتورپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب سایت بلژیکی برای بیرانوند، ویلموتس گزینه راهنمایی آنتورپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید