خبرنگاران هفت هزار کرمانشاهی در پویش ایران مهربان حامی ایتام شدند

به گزارش 10 از 10، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه؛ از مشارکت هفت هزار حامی برای یاری به ایتام و فرزندان محسنین در قالب پویش ایران مهربان در استان اطلاع داد و گفت: پدران معنوی و یا همان حامیان ماهیانه حداقل 20 هزار تومان به ایتام و فرزندان محسنین یاری می نمایند.

خبرنگاران هفت هزار کرمانشاهی در پویش ایران مهربان حامی ایتام شدند

محسن رخصی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه بیش از 10 هزار ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد استان است، اضافه نمود: هم اکنون هر یک از ایتام کرمانشاهی حداقل از حمایت چهار پدر معنوی با سرانه یاری ماهیانه 350 هزار تومان بهره مند هستند که امیدواریم با جذب حامیان جدید در پویش ایران مهربان این میزان یاری افزایش پیدا کند.

رخصی با بیان اینکه پویش ایران مهربان از ابتدای نیمه دوم امسال باهدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین به اجرا درآمده است، گفت: این طرح در راستای افزایش حمایت های مادی و معنوی حامیان نیکوکار از فرزندان ایتام و محسنین برگزار می گردد و امیدواریم مثل همواره مورد استقبال مردم نوع دوست و نیکوکار کرمانشاهی قرار بگیرد.

مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه در ادامه با اشاره به پیوستن کارکنان دولت، شهرداری و سازمان تامین اجتماعی استان به پویش ایران مهربان ابراز امیدواری کرد تا انتها امسال 37 هزار حامی جدید برای این فرزندان استان جذب شوند.

حدود 200 هزار نفر از 2 میلیون نفر جمعیت استان کرمانشاه با بیش از 80 هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1534

به "خبرنگاران هفت هزار کرمانشاهی در پویش ایران مهربان حامی ایتام شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هفت هزار کرمانشاهی در پویش ایران مهربان حامی ایتام شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید