خبرنگاران مستند بر سر خاک دیدنی شد

به گزارش 10 از 10، تهران- خبرنگاران- مستند بر سر خاک به کارگردانی محسن خان جهانی و از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آماده نمایش شد.

خبرنگاران مستند بر سر خاک دیدنی شد

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تولید بر سر خاک که ساخت آن از دو سال قبل آغاز شده بود، به انتها رسید و محسن خان جهانی با این مستند متقاضی حضور در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت شد.

بر سر خاک به فرایند فرسایش خاک در ایران می پردازد. این مستند توسط امیر جغتایی در شهرهای مختلف فیلمبرداری شده و تدوین آن را آرش زاهدی اصل برعهده داشته است.

محسن خان جهانی تلاش کرده است تا با ساخت این مستند در زمینه فرایند فرسایش خاک در ایران هشداری جدی بدهد تا شاید مسولان تدبیری در این زمینه بیاندیشند.

در ساخت این مستند علاوه بر مصاحبه و برخی تصاویر تکان دهنده از فرسایش خاک در ایران از گفتار متن با صدای شهرام درخشان بهره گرفته شده است.

عواملی که در ساخت این مستند همکاری داشته اند، عبارتند از: صدابردار: احمدرضا طایی، صداگذار: آرش قاسمی، توازن رنگ و نور: رضا تیموری، تصویربرداری هوایی: احمد آزاد، مدیر تولید: امیر مهدی صادقی، تولید شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1431

به "خبرنگاران مستند بر سر خاک دیدنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مستند بر سر خاک دیدنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید