خبرنگاران اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین ناکام ماندند

به گزارش 10 از 10، زاهدان- خبرنگاران- فرماندار شهرستان زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری نیروهای جان برکف انتظامی حمله اشرار مسلح با سلاح های سبک و نارنجک انداز به پاسگاه کورین زاهدان ناکام ماند.

خبرنگاران اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین ناکام ماندند

ابوذرمهدی نخعی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: بدنبال شایعه پراکنی و فضاسازی رسانه های بیگانه عناصر شرور به بهانه حمایت از کشته های جعلی پاسگاه شمسر سراوان با سلاح های سبک و نارنجک انداز به قصد تصرف پاسگاه کورین و قلعه بید به این پاسگاه حمله کردند.

وی اضافه نمود: رزمندگان جان برکف نیروی انتظامی با هوشیاری و اقتدار لازم به آتش آنان پاسخ داده و این عناصر خود فروخته را در رسیدن به مقاصد شوم شان ناکام گذاشته و آنان را مجبور به فرار کردند.

فرماندار زاهدان با اشاره به اینکه در این حادثه یک نفر از نیروهای جان برکف انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد، شهادت این دلاور مرد ناجا را به خانواده این عزیز و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

وی توضیح داد: به دشمنان این مرز و بوم قاطعانه اعلام می گردد که با این اقدامات مذبوحانه راه به جایی نخواهند برد.

نخعی ادامه داد: از مردم شریف منطقه درخواست می گردد که همچون گذشته با هوشیاری لازم این اقدام دشمنان را نیز به خودشان بازگردانند.

فرماندار شهرستان زاهدان گفت: الحمدالله با هوشیاری و دقت نیروهای انتظامی و امنیتی آرامش در سراسر شهرستان زاهدان و بخش های تابعه برقرار است.

وی از عموم مردم، ریش سفیدان و معتمدان که برای حفظ آرامش همراهی خود را از دیرباز تا به امروز نشان داده اند تشکر کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1612

به "خبرنگاران اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین ناکام ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین ناکام ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید