جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه

به گزارش 10 از 10، جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که جزیره پرنس ادوارد طی ماه جولای دو پذیرش برگزار نموده و مجموعا برای 194 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است: اولین پذیرش در تاریخ 10 جولای برگزار شده و طی آن برای هشت متقاضی در دسته های مهاجرتی Labour Impact و اکسپرس انتری برای 194 متقاضی دعوتنامه صادر نموده تا آنها تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان ارائه نمایند. جزییات تعداد دعوتنامه های هر دسته را منتشر ننموده است.

جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه

اما در دومین پذیرش در تاریخ 16 جولای تعداد بیشتری متقاضی دعوت شدند؛ مجموعا 157 متقاضی در دسته های Labour Impact و اکسپرس انتری دعوت شدند. بعلاوه در آن روز، جزیره پرنس ادوارد از 29 متقاضی Business Impact دعوت کرد. معمولا جزیره پرنس ادوارد برای برگزاریس پذیرش ها زمانبندی از قبل تعیین شده ای دارد. سال جاری همه گیری کرونا تمام برنامه های این استان را به هم ریخته است. جزیره پرنس ادوارد از ماه مارس قرار بود دو پذیرش برگزار کند یکی در 18 ژوئن و دیگری در 16 جولای.اما پذیرش بعدی قرار است در 20 آگوست برگزار گردد.

لازم به ذکر است دسته اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.

لازم به ذکر است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت نموده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.

حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند به وسیله اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه Expression of Interest اعلام نمایند. بعلاوه لازم به ذکر است حداقل امتیاز متقاضیان دسته Business Impact بوده است. متقاضیانی که به وسیله این راستا مهاجرتی در تاریخ 16 جولای دعوتنامه دریافت نموده اند درBusiness Impact: Work Permit Stream پروفایل Expression of Interest داشته اند.

متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام نموده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1992

به "جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید