توزیع هفتگی 20 تن گوشت گرم گوسفندی در کرمانشاه

به گزارش 10 از 10، اسماعیل پرویزی فر در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ که به بیش از 11 هزار تومان رسید به صورت گسترده اقدام به توزیع گوشت مرغ در 30 مرکز در شهر کرمانشاه و سایر شهرستانها کردیم.

توزیع هفتگی 20 تن گوشت گرم گوسفندی در کرمانشاه

وی اضافه نمود: روزانه 20 تن گوشت مرغ توزیع و تعدادی هم کامیون سیار اقدام به توزیع نموده تا شاهد به تعادل رسانیدن و کاهش قیمت ها و پیشگیری از افزایش باشیم.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: قیمت مرغ عرضه گردیده برای مصرف کننده در این مکان ها 6 هزار و 750 تومان است و در راستای تنظیم بازار از هفتم مرداد تاکنون 240 تن توزیع گردیده است که البته درصدد توزیع روزانه تا 30 تن نیز هستیم.

وی با اشاره به واردات گوشت از کشورهای شمالی نظیر ارمنستان و گرجستان اضافه نمود: گوشت قرمز طی 2 هفته اخیر سه نوبت و مجموعا 27 تن گوشت به ازای کیلویی 36 هزار تومان در حدود 11 مرکز و چند شهرستان توزیع گردیده است.

پرویزی با اشاره به رضایتمندی مردم از کیفیت گوشت ها توضیح داد:برخلاف کوششهای انجام گردیده برای عید قربان امکان توزیع فراهم نشد البته به دنبال کوشش برای واردات و توزیع در روزهای آینده به میزان 12 تا 20 تن دیگر هستیم.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه اضافه نمود: وارد و توزیع گوشت گرم به دلایلی از جمله تاریخ انقضای 72 ساعته برای نگهداری که نیازمند فریز شدن است و رایزنی با واردکنندگان، پروسه ای طولانی و سختی بیشتری دارد با این حال به دنبال این هستیم که هفته ای 12 تا 20 تن گوشت گرم گوسفندی در سطح استان توزیع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 77

به "توزیع هفتگی 20 تن گوشت گرم گوسفندی در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع هفتگی 20 تن گوشت گرم گوسفندی در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید