تمام مصاحبه های جنجالی اخیر مارادونا

به گزارش 10 از 10، دیه گو مارادونا یکی از بهترین بازیکنانی است که تاکنون پا به میدان فوتبال گذاشته است. او حالا بیشتر به دلیل نظرات جنجالی اش شناخته می گردد. مارادونا اخیرا به لیونل مسی پرداخته و گفته که او نمی تواند رهبر تیم باشد چون پیش از بازی 20 بار به دستشویی می رود. در ادامه نگاهی می اندازیم به سایر نظرات جنجالی مارادونا.

تمام مصاحبه های جنجالی اخیر مارادونا

مارادونا درباره کریستیانو رونالدو

مارادونا درباره کریستیانو رونالدو گفته است: او بازیکنی است که برایتان اول گل می زند و بعد به شما شامپو می فروشد! او همچنین گفته که دوست داشت رونالدو آرژانتینی بود: کاش کریستیانو رونالدو اهل آرژانتین بود. البته من مسی را خیلی بیشتر دوست دارم.

مارادونا درباره پله

مارادونا را اغلب در کنار پله به عنوان دو بازیکن برتر تاریخ می شناسند. این بازیکن سابق آرژانتینی اما هرگز دست از نیش زدن به پله برنداشته است. یک بار به او گفتند که پله گفته نیمار بازیکنی بهتر از مسی است. مارادونا در جواب گفت: نیمار بهتر از مسی است؟ پله حتما قرصش را اشتباهی خورده است!

مارادونا درباره فیفا و فدراسیون فوتبال آرژانتین

مارادونا از اوضاع فوتبال آرژانتین ناراضی است و گفته که این فدراسیون باید به صورت کامل اصلاح گردد: شما باید یک نارنجک به داخل فدراسیون فوتبال آرژانتین بیندازید و بعد از نو همه چیز را بسازید.

او همچنین به سران فیفا، از ژوائو هاولانژ تا سپ بلاتر حمله نموده است: من اسم وب سایت ژوائو هاولانژ را سارق دات کام می گذارم.

مارادونا درباره سامپائولی

خورخه سامپائولی در دوران حضور در تیم ملی آرژانتین نتایج خوبی نگرفت و مارادونا هم از عملکرد او ناراضی بود. او گفت که تاکتیک های این مربی اشتباه بوده است و همه انتظارات بسیار بیشتری از او داشتند: همه از این خوشحال بودند که سامپائولی با کامپیوترهایش، هواپیماهای بدون سرنشینش و 14 دستیارش به تیم می آید اما آرژانتین با او هیچ کاری انجام نداد.

مارادونا درباره منوتی

سزار لوییس منوتی، مربی سابق آرژانتین هم از تیغ نقدها او در امان نمانده است. او یک بار گفت: من منوتی را نبخشیده ام. هرگز هم نخواهم بخشید.

مارادونا درباره دنی آلوز

مارادونا یک بار درباره دنی آلوز گفت: او آدم احمقی است. او 28 سانتر انجام داد که چهار تایش موفق بود. او به این دلیل حرف می زند که در قسمتی از زمین حضور دارد که در آن فوتبال در جریان نیست. اگر بخواهیم درباره او حرف بزنیم من اینجا را ترک می کنم.

مارادونا درباره بکام

مارادونا همچنین به ازدواج دیوید بکام اشاره نموده است و به این ترتیب عملکرد او را در زمین زیر سوال برده است: هرچند که بکام همیشه خیلی درگیر مسائل همسر خواننده اش بوده است اما گاهی هم فرصت نموده که در زمین فوتبال خیلی خوب بازی کند ولی او چیزی به تیم ملی کشورش بدهکار است.

مارادونا درباره راموس

مارادونا به تازگی به سرخیو راموس حمله نموده است. مارادونا از دیه گو گودین تعریف کرد و بعد در طعنه به مدافع رئال مادرید گفت: دیگر عصبانی نشو سرخیو راموس، گودین بهترین است، همین و بس.

مارادونا درباره راموس لوپتگی

پیش از جام جهانی، خولن لوپتگی اظهار داشت که به رئال مادرید خواهد پیوست. او را به همین دلیل از تیم ملی اسپانیا اخراج کردند و فرناندو هیرو جای او را گرفت. مارادونا گفت که او نباید به رئال مادرید می رفت: نمی گردد این طور باشد که لوپتگی که مربی تیم ملی کشورش است، بتواند با تیمی در اسپانیا قرارداد ببندد. این کار او اصلا برای تیم ملی خوب نبود.

مارادونا درباره دل بوسکه

هرچند که بیسنته دل بوسکه به عنوان مربی اسپانیا موفقیت های بزرگی کسب کرد و در دوران ورزشی اش هم افتخارات بسیاری داشت اما مارادونا از او ناراضی است: دل بوسکه کارهای بسیار زیادی می توانست انجام بدهد تا مربی مطلوب تری باشد. او چیزهای زیادی کم دارد.

مارادونا درباره شیلتون

مارادونا به زخمی نمک پاشیده که هرگز خوب نمی گردد. او که در جام جهانی 1986 با دست به پیتر شیلتون، دروازه بان انگلیس گل زد، به او مشهورترین صحنه دوران ورزشی اش را یادآوری نموده است: بگذار یک راز را بهت بگویم، شیلتون. من آن توپ را با دست زدم.

مارادونا درباره رسانه ها

مارادونا همیشه رابطه بدی با رسانه ها داشته و هرگز از انتقاد از آنها چشم پوشی ننموده است: اگر برای اینکه مربی تیم ملی باشید باید با رسانه ها صحبت کنید و با آنها لابی کنید، من از سمت خود کناره گیری می کنم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 132

به "تمام مصاحبه های جنجالی اخیر مارادونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام مصاحبه های جنجالی اخیر مارادونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید