کوشش دستیاران پزشکی در بحران کرونا، به ویژه در درمان بیماران مبتلا به کووید ستودنی است

به گزارش 10 از 10، دکتر صیاد گفت: از زحمات دستیاران برای خدمت رسانی و کوشش شبانه روزی در خط مقدم بحران کرونا به ویژه در روز های پر طنش شروع شیوع بیماری بسیار ممنونم.

کوشش دستیاران پزشکی در بحران کرونا، به ویژه در درمان بیماران مبتلا به کووید ستودنی است

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ رئیس دانشکده پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: دستیاران به صورت داوطلبانه برای درمان بیماران پیشقدم شدند و مشارکت بسیار خوبی در بیمارستانهای درگیر کرونا در استان داشتند و با یاری و همراهی آنها در راستای مقابله با کرونا و درمان بیماران کرونایی و به خوبی توانستیم بیماری کووید را کنترل کنیم.

وی اضافه کرد: به دلیل شیوع کرونا در بخش آموزش با مسائل بسیار جدی روبرو شدیم، اما با این وجود در این مدت دستیاران هم در حوزه آموزش و هم در حوزه درمان از هیچ کوششی دریغ ننموده اند و جانانه به مراجعان خدمت رسانی نموده و نقش مهمی در درمان مبتلایان به کرونا داشته اند.

دکتر صیاد گفت: شیفیت ها و ساعت های کاری زیاد، کمبود امکانات رفاهی و آموزشی و مسائل معیشتی و کم بودن حقوق از مسائلی است که دستیاران با آن روبرو هستند ،همچنین تعدادی از محل های استراحت دستیاران در مراکز آموزشی درمانی احتیاج به بهسازی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس دانشکده پزشکی کرمانشاه توضیح داد: همراهی و همکاری دستیاران در مقابله با ویروس کرونا و ارائه خدمات به بیماران بسیار قابل تقدیر است و ما نیز در راستای بهبود شرایط معیشتی و رفاهی آنها پیگیری لازم را انجام می دهیم و امیدواریم با توجه ویژه مسئولان دانشگاه در آینده شاهد بهبود شرایط آموزشی ،معیشتی و رفاهی دستیاران عزیز باشیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1758

به "کوشش دستیاران پزشکی در بحران کرونا، به ویژه در درمان بیماران مبتلا به کووید ستودنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش دستیاران پزشکی در بحران کرونا، به ویژه در درمان بیماران مبتلا به کووید ستودنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید