تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی

به گزارش 10 از 10، براساس سخنان منتخب مردم اردکان در مجلس، تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی هست.

تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی

بهترین تجربه سفر را با bestcanadatours.com تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای مسافرتی بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

داستان چیست؟

محمدرضا دشتی ضمن اشاره به اهمیت تعطیل شدن پنجشنبه ها در توسعه گردشگری اظهار کرد: اگر بخواهیم گردشگری را در کشورمان توسعه دهیم باید از گردشگری داخلی شروع کنیم و توسعه این نوع گردشگری مستلزم نهادینه کردن تعطیلی دو روزه است.

وی با تاکید بر اینکه تعطیلی دو روزه، کامل نماینده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی در کشور است، گفت: تعطیلی دو روزه در توسعه گردشگری و مالی استان ها تاثیر قابل توجهی دارد به طوریکه مردم می توانند با اطیمنان به فرصت تعطیلی بدون اضطراب و استرس برای سفر به استان های مجاور برنامه ریزی نمایند.

منتخب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با نهادینه شدن تعطیلی پنجشنبه ها، مردم علاوه بر بازدید و سفر به استان های مجاورشان، می توانند در استان خود نیز سفر نمایند لذا استان گردی نیز با توجه به توسعه گردشگری رونق پیدا می نماید.

وی گردشگری را صنعت عظیم و توسعه بخشی در کشور برشمرد و گفت: تعطیلی دو روزه می تواند علاوه بر توسعه گردشگری، منجر به افزایش بهره وری در سیستم کاری و افزایش راندمان کاری در ادارات و کارخانجات گردد.

دشتی در ادامه گردشگری را در اولویت های مالی کشور خاطرنشان کرد و خواهان تغییر دیدگاه های شکل گرفته در خصوص این صنعت شد و گفت: با توسعه گردشگری، شاهد شکل گیری مشاغل زیاد و برطرف مسائل مربوط به این دغدغه عمومی خواهیم بود.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1112

به "تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید