تبلیغ جذب کشتی گیران خارجی در روزهای کرونایی و دلار نجومی!

به گزارش 10 از 10، به گزارش خبرنگاران، پس از سرانجام دور رفت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی و فروکش کردن موج تبلیغاتی این مسابقات، حالا نوبت به انتشار اخبار ضد و نقیض از جذب کشتی گیران نامدار خارجی رسیده است.

تبلیغ جذب کشتی گیران خارجی در روزهای کرونایی و دلار نجومی!

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ و بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

در حالی که تمامی نقاط ایران مدتهاست با موج جدید ویروس کرونا دست و پنجه نرم می نماید و هر روز شاهد اخبار تأسف باری از مرگ و بیماری هموطنان هستیم، صحبت از جذب کشتی گیران خارجی و سفر آنها به ایران کمی دور از ذهن و عجیب به نظر می رسد. به خصوص خبر جذب احتاقتصادی عبدالرشید سعدالله یف روسی با کوله باری از عناوین دنیای و المپیک که حضورش در لیگ کشتی ایران با توجه به محدودیت های سفر به دلیل کرونا آن هم در آستانه حضور در مسابقات دنیای و المپیک، چندان امکان پذیر نیست.

هر چند اگر از بحث کرونا و محدودیت های مختلف این ویروس نیز بگذریم، هزینه جذب این ستاره کشتی دنیا با توجه به افزایش بی سابقه قیمت دلار در ایران، نه تنها هیچ توجیه اقتصادی و تبلیغاتی ندارد، بلکه دلیلی غیرمنطقی برای خروج ارز از ایران حتی توسط اسپانسرهای اقتصادی خصوصی است.

به عقیده بسیاری از اهالی کشتی، انتشار اخبار گوناگون از ستاره های کشتی دنیا مبنی بر حضور در لیگ ایران، آن هم در شرایط نامطلوب کنونی، فقط شایعه ای با هدف تبلیغات و گرم کردن تنور لیگ کشتی است که اهداف دیگری به جز رشد و اعتلای کشتی را به همراه دارد.

البته در سالهای گذشته شاهد حضور کشتی گیران نامدار خارجی در لیگ ایران بودیم که در بعضی موارد، ثمرات مختلفی برای کشتی ایران داشت، اما در این مقطع زمانی با توجه به مشکلاتی که از هر سو ورزش و اقتصاد ایران را محاصره نموده، این ادعا بیشتر شبیه به یک شوخی است که با هدف تبلیغات، ساخته و پرداخته می گردد.

هر چند این امکان هم وجود دارد که شاید پیشنهاد وسوسه انگیز دلاری بعضی تیم های متمول لیگ برتر تا حدی بتواند ستارگان خارجی کشتی را با تمام خطرات و محدودیت های کرونایی به ایران بیاورد که البته طرح این ادعا نیز از حرف تا عمل، فاصله زیادی دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1375

به "تبلیغ جذب کشتی گیران خارجی در روزهای کرونایی و دلار نجومی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغ جذب کشتی گیران خارجی در روزهای کرونایی و دلار نجومی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید