تأکید امیرعبداللهیان بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی

به گزارش 10 از 10، وزیر امور خارجه کشورمان در نشست مدیران کل وزرات امور خارجه بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و کارشناس وزارت امور خارجه برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی تأکید کرد.

تأکید امیرعبداللهیان بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان روز چهارشنبه با حضور در نخستین نشست مدیران کل وزارت امور خارجه در دوره نو و پس از اطلاع از دیدگاه مدیران این وزارت خانه، نقطه نظرات خود در خصوص راهبرد، اهداف و برنامه عملیاتی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، ارائه شده به مجلس شورای اسلامی، برنامه سیاست خارجی در حوزه های مختلف ، ساختار وزارت امور خارجه و اهمیت تعامل شایسته با مجلس شورای اسلامی را تبیین کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین ضرورت به کار گیری حداکثری از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و کارشناس وزارت امور خارجه برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی را مورد تاکید قرار داد.

گزارش دهی های مناسب در داخل وزارت امور خارجه و به دیگر بخشهای کشور، ضرورت سرعت دهی به انجام امور متقاضیان امور کنسولی، آماده سازی نظرات وزارت امور خارجه در خصوص برنامه پنجساله هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران(14 الی 14 5) و برنامه ریزی برای تدوین بودجه سال 14 1 از دیگر موضوعات مطروحه از سوی دکتر امیر عبداللهیان در این نشست و خطاب به مدیران وزارت امور خارجه بود.

وزیر امور خارجه همچنین از تلاش مجدانه مجموعه وزارت امور خارجه در دعوت از میهمانان خارجی مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوری کشورمان که در سطح بسیار مناسبی و با حضور میهمانان عالیرتبه از اقصی نقاط جهان برگزار شد، تشکر و قدردانی کرد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1892

به "تأکید امیرعبداللهیان بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید امیرعبداللهیان بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای دستیابی به اهداف سیاست خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید