بوتفلیقه رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد

به گزارش 10 از 10 به نقل از پایگاه النشره، رئیس جمهوری الجزایر با وجود اعتراضات اخیر به نامزدی وی در انتخابات آینده و اخبار بیماری و بستری بودن او در سوئیس، در اقدامی که بیانگر اصرارش بر ادامه نامزدی در انتخابات است، رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد.

بوتفلیقه رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد

بر اساس این گزارش، عبدالعزیز بوتفلیقه روز شنبه عبدالغانی زعلان را به جای عبدالمالک سلال نخست وزیر سابق برای اداره ستاد انتخاباتی خود برگزید.

بر اساس یک فایل صوتی منسوب به سلال که به تازگی منتشر شده، وی گفته است که باید برای مقابله با معترضان به زور متوسل شد که این اظهارات خشم تظاهرات کنندگان را برانگیخته است.

این در حالی است که منابع خبری از بازگشت رئیس جمهور الجزایر به این کشور پس از سفر درمانی که به ژنو داشت، خبر دادند.

بعضی منابع به العربیه اعلام کردند که عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهور الجزایر پس از سفر درمانی که به ژنو داشت، به الجزایر بازگشته است.

این در حالی است که ساعاتی قبل منابع پزشکی در ژنو اعلام کردند: وضعیت جسمانی عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهور الجزایر بسیار وخیم است.

این منابع بیان کردند: قرار بود که عمل جراحی ضروری بر روی رئیس جمهور الجزایر انجام گردد اما وضع جسمانی وی اجازه این عمل را نمی دهد.

خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد؛ رئیس جمهور الجزایر در حال حاضر در طبقه نهم در بیمارستانی در ژنو واقع شده است و در بخشی است که امکان دسترسی به آن جز به وسیله راهروهای ویژه داخل بیمارستان میسر نیست.

روسیاالیوم به نقل از سخنگوی بیمارستان ژنو اخبار مربوط به وخامت وضعیت جسمانی عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهور الجزایر را تکذیب کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 227

به "بوتفلیقه رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوتفلیقه رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید