برخی در مجلس بنا به دلایلی با طرح شفافیت آرا مخالفت می کنند

به گزارش مجله 10 از 10، منتخب مردم رشت گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان مدت زیادی است که در دست بررسی است، ولی برخی آقایان با آن مخالفند.

برخی در مجلس بنا به دلایلی با طرح شفافیت آرا مخالفت می کنند

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

محمدرضا احمدی منتخب مردم رشت در مجلس یازدهم در گفت وگو با خبرنگار ، درباره طرح شفافیت آرای کنندگان گفت: طرح شفافیت آرا خیلی وقت است که در مجلس دهم طرح شده، ولی بنا به دلایل مختلفی برخی آقایان با تصویب آن مخالفت می کردند.

او افزود: طرح شفافیت آرا در کلیت طرح بسیار خوبی بوده و هست و به عنوان یک مطالبه جدی، حق مردم است که بدانند کننده ای که به آن رای دادند از موکلین خود دفاع می کند یا خیر و اینکه تا چه میزان از آن ها دفاع می کند.

احمدی در ادامه گفت: موکلین باید بدانند وکلایی که به مجلس فرستادند چه طرح و لوایحی را تصویب می کنند. آیا منافع مردم را می بینند یا منافع دیگری را مدنظر دارند.

منتخب مردم رشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرح داد: ما کننده مردم هستیم و باید با دولت تعامل داشته باشیم، ولی هر کجا منافع مردم در خطر است باید به نفع مردم عمل کنیم.

او در سرانجام بیان کرد: به جز طرح شفافیت آرای کنندگان، طرح شفافیت اموال کنندگان هم از طرح های خوب دیگری است که باید از آن حمایت بشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1075

به "برخی در مجلس بنا به دلایلی با طرح شفافیت آرا مخالفت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخی در مجلس بنا به دلایلی با طرح شفافیت آرا مخالفت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید