تور ارزان ایتالیا: بازگشایی مرزهای ایتالیا از خرداد در پی کاهش شیوع کرونا

به گزارش 10 از 10، ایتالیا پس از یک دوره طولانی قرنطینه میخواهد با کاهش محدودیت ها، مرزهای خود را از اواسط خرداد به روی شهروندان اتحادیه اروپا و سپس سایر گردشگران جهان باز کند.

تور ارزان ایتالیا: بازگشایی مرزهای ایتالیا از خرداد در پی کاهش شیوع کرونا

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

ایتالیا از سوم مه (14 اردیبهشت) وارد مرحله دوم مدیریت شیوع کرونا شد و از آن موقع فرایند بازگشایی ها به تدریج ادامه دارد. رستوران ها، مغازه ها، موزه ها و سالن های ورزشی فعالیت خود را از سر گرفته اند و اکنون ایتالیا در یک قدمی بازگشایی مرزهای خود به روی گردشگران بین المللی است. پس از آنکه با شروع قرنطینه، کلیه سفرهای بین المللی به حالت تعلیق عایدی، این کشور از تاریخ سوم ژوئن (14 خرداد) مجددا پذیرای گردشگران خواهد بود.

گردشگران برای سفر به ایتالیا نیازی به داشتن گواهی سلامت ندارند و بعلاوه، هنگام ورود به ایتالیا قرنطینه نمی شوند. بر اساس این دستورالعمل نو که مراحل فاز دوم را به تفصیل توضیح داده است، اولین گروه گردشگرانی که می توانند وارد ایتالیا شوند، شهفرایندان اتحادیه اروپا، منطقه شنگن، موناکو و سوئیس هستند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، گردشگران سایر کشورها می توانند از 15 ژوئن (26 خرداد) به ایتالیا سفر نمایند.

در حال حاضر، موزه ها، رستوران ها و تفرجگاه های ساحلی در کوشش هستند تا با اجرای اقدامات ایمنی، شرایطی به وجود آورند که گردشگران در طول تعطیلات خود، فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

هدف کلی کشورهای اتحادیه اروپا، بازگشایی تقریبا هم زمان مرزهایشان است تا به این ترتیب شهفرایندان بتوانند تا حد امکان، به راحتی تردد نمایند؛ به خصوص بین مناطقی که موارد ابتلا به ویروس کرونا پایین بوده است. آن ها امیدوارند تا اواسط ماه ژوئن که مصادف با شروع فصل تابستان است، شهفرایندانشان بتوانند بین کشورهای اتحادیه اروپا سفر نمایند.

منبع: کجارو / lonelyplanet
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2180

به "تور ارزان ایتالیا: بازگشایی مرزهای ایتالیا از خرداد در پی کاهش شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ایتالیا: بازگشایی مرزهای ایتالیا از خرداد در پی کاهش شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید