این مرد رکورد درازترین زبان دنیا را شکست

به گزارش مجله 10 از 10، نیک بلندترین زبان دنیا (مرد) با میزان 10.1 سانتی متر (3.97 اینچ) را دارد. آنقدر دراز است که می تواند پنج دونات حلقه ای را در خود جای دهد!

این مرد رکورد درازترین زبان دنیا را شکست

خبرنگاران | نیک استوبرل از سالیناس کالیفرنیا ایالات متحده دارای ویژگی فوق العاده منحصر به فرد است. هرچند ممکن است تا زمانی که آغاز به خوردن بستنی نکند متوجه این موضوع نشوید.

به گزارش خبرنگاران ؛ نیک بلندترین زبان دنیا (مرد) با میزان 10.1 سانتی متر (3.97 اینچ) را دارد. آنقدر دراز است که می تواند پنج دونات حلقه ای را در خود جای دهد! نیک می گوید: من همواره می دانستم که زبان درازی دارم. برادر کوچکتر نیک، چاد نیز زبان بسیار درازی دارد. این روزها، نیک هنوز زبانش را کمی برای شوخی بیا مردم بیرون می آورد.

نیک بعلاوه زبانش را برای کار های روزمره مفید می داند، مثلاً اگر تصادفاً مقداری سس گوجه فرنگی روی گونه اش بخورد - در حالی که دیگران باید از دستمال استفاده نمایند، نیک می تواند فقط زبانش را بیرون بیاورد.

یکی از مفیدترین امکاناتی که زبان من دارد این است که نیازی به دستمال ندارم و این سازگار با محیط زیست است. علاوه بر این ترفند مفید، نیک می گوید که زبانش در بسیاری از چیز های دیگر نیز به او یاری می نماید.

نیک بعلاوه از زبان خود برای استعدادی منحصر به فرد استفاده می نماید؛ بله هنر نقاشی. من از زبانم برای خلق کردن استفاده می کنم. فکر می کنم می توان آن را هنر نامید. من زبانم را می پیچم، آن را در اکریلیک [رنگ]فرومی کنم و با آن روی بوم نقاشی می کشم.

در حالی که داشتن طولانی ترین زبان در دنیا دارای نکات مثبت زیادی است، اما نیک باید با چند چیز کنار بیاید. یک چیزی که آموخته ام این است که در واقع به خاطر زبانم ریسک خفگی در خواب در من بیشتر است.

من درخواست ها و ایمیل های عجیب و غریب دریافت می کنم که می گویند شما باید مثلا این کار احمقانه را انجام دهید، که من هیچ علاقه ای به آن ندارم ... حداقل، رایگان آن را انجام نمی دهم

رکورد نیک اولین بار در 27 نوامبر 2012 تایید ودر گینس ثبت شد. او در برنامه های تلویزیونی در سراسر دنیا ظاهر شده است، از جمله برنامه ایتالیایی La Notte Dei Record در سال 2018.

در آنجا با بایرون شلنکر و امیلی شلنکر (هر دو ایالات متحده آمریکا) که رکورددار پهن ترین زبان مرد و زن بودند، دیدار کرد. در حالی که امیلی هنوز این رکورد را حفظ نموده است، فردی دیگر رکورد بایرون را شکسته است.

سایر زبان های رکوردشکن

پهن ترین زبان (مرد) - 8.88 سانتی متر (3.49 اینچ) که به وسیله برایان تامپسون (ایالات متحده آمریکا) در لا کانادا، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا، در 30 ژوئیه 2018 به دست آمد.

بزرگترین دور زبان (مرد) - 12.19 سانتی متر (4.80 اینچ) به وسیله دانته بارنز (ایالات متحده آمریکا)، در بتل کریک، میشیگان، ایالات متحده آمریکا، در 24 دسامبر 2021 به دست آمد.

درازترین زبان (زن) - 9.75 سانتی متر (3.8 اینچ) به وسیله Chanel Tapper (ایالات متحده آمریکا) در کالیفرنیا، ایالات متحده در 29 سپتامبر 2010 به دست آمد.

منبع: فرادید
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2291

به "این مرد رکورد درازترین زبان دنیا را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مرد رکورد درازترین زبان دنیا را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید