امضاء تفاهم نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان

به گزارش 10 از 10، وزیر ورزش کشور آذربایجان با حضور در مجموعه ورزشی آزادی با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز دیدار و گفت گو کرد و از دریاچه آزادی و امکانات فدراسیون نیز بازدیدی انجام داد.

امضاء تفاهم نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان

آزاد رحیم اف وزیر ورزش جمهوری آذربایجان به همراه سفیر این کشور با حضور در دریاچه آزادی با علیرضا سهرابیان دیدار و گفت و گو داشت. رحیم اف در این دیدار از دریاچه آزادی یکی از بهترین مجموعه های آبی قاره به حساب می آید نیز بازدید کرد و در کنار ملی پوشان حاضر در تمرین حضور پیدا کرد.

در این دیدار وزیر ورزش جمهوری آذربایجان با تمجید از امکانات فدراسیون قایقرانی ابراز تمایل کرد تا فدراسیون های قایقرانی دو کشور طی یک تفاهم نامه بتوانند همکاری های گسترده ای در رشته های ورزشی مختلف از جمله کانویینگ، روئینگ و بادبانی داشته باشند.

علیرضا سهرابیان نیز با اشاره به امکانات و بستر مناسب ایران در رشته قایقرانی از توانایی فدراسیون برای ایجاد یک تفاهم نامه مشترک بین دو کشور اشاره کرد.

همچنین با نظر وزیر ورزش جمهوری آذربایجان، فدراسیون قایقرانی ایران پیشنهادهایی برای ایجاد تفاهم نامه بین قایقرانی دو کشور به آزاد رحیم اف ارائه کرد تا او پس از بررسی با فدراسیون قایقرانی آذربایجان برای ثبت تفاهم نامه بین دو کشور اقدام کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 268

به "امضاء تفاهم نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضاء تفاهم نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید