اعتراض طیبی به عملکرد وزارت علوم در مورد عدم توجه به دانشگاه های غیردولتی

به گزارش 10 از 10، رئیس جهاد دانشگاهی گفت: وزارت علوم فقط تبدیل به وزارت علوم دانشگاه های دولتی تبدیل شده ما به این امر معترض هستیم.

اعتراض طیبی به عملکرد وزارت علوم در مورد عدم توجه به دانشگاه های غیردولتی

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، جلسه 148 ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور سه شنبه 28 اردیبهشت ماه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار گردید.

حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در این جلسه گفت: وزارت علوم فقط به وزارت علوم دانشگاه های دولتی تبدیل شده و به این امر معترض هستیم.

رئیس جهاد دانشگاهی گفت: این وزارت خانه باید به دانشگاه های غیردولتی و پژوهشگاه های علمی و فناورانه نیز توجه کند. برای اجرای پروژه های عظیم فناورانه که نیازمند بودجه زیاد است، مشکل داریم.

جذب هیأت علمی مهمترین مسئله آمایش آموزش عالی است

محمد علی کی نژاد نیز در ادامه این جلسه گفت: وزارت بهداشت در راستای اجرای طرح آمایش آمایش عالی به خوبی پیش رفته و ساختار سازی نموده است و امیدواریم با تغییر دولت نگرانی در این حوزه نداشته باشیم. جذب هیأت علمی مهمترین مسئله آمایش آموزش عالی است و برای آن ساختار سازی شده است و امیدواریم وزارت علوم نیز بتواند تا این سطح کار را برساند.

رئیس هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در سرانجام اعلام نمود: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره آمایش برای دانشگاه های دولتی و غیردولتی و مناطق آزاد است. باید آینده نگری 10 ساله داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1764

به "اعتراض طیبی به عملکرد وزارت علوم در مورد عدم توجه به دانشگاه های غیردولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض طیبی به عملکرد وزارت علوم در مورد عدم توجه به دانشگاه های غیردولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید