ارائه خدمات به 170 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا

به گزارش 10 از 10، مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت: تا کنون 170 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان های تامین اجتماعی همدان بستری شدند.

ارائه خدمات به 170 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا

به گزارش خبرنگار از ، علیرضا صفری مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستان آتیه همدان و غرضی ملایر به بیماران مبتلا به کرونا خدمات ارائه می دهند بیان نمود: همکاران ما در این دو بیمارستان از هیچ خدمتی دریغ نمی نمایند و کوشش زیادی انجام می دهند.

او با اشاره به اینکه با شیوع بیماری بیماری کرونا تعداد زیادی از بیماران در بیمارستان های تامین اجتماعی ویزیت شده اند گفت: برای تعدادی از آن ها سی تی اسکن و آزمایش اجرا شده و همچنان این خدمات ادامه دارد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه نزدیک به 170 بیماری مشکوک و مبتلا در بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی استان بستری شدند، گفت: متاسفانه تعدادی از این بیماران فوت کردند.

صفری با اشاره به اینکه متاسفانه چند نفر از پزشکان تامین اجتماعی استان خود نیز درگیر این بیماری شده اند، گفت: از نیرو های پرستار، آزمایشگاه و اتاق عمل نیز به این بیماری مبتلا شده اند.

او با بیان اینکه این روز ها کادر درمان تامین اجتماعی استان غریبانه و مظلومانه کار می نمایند، گفت: در روز های آغازین بیماری چند نفر از عوامل کادر درمان تامین اجتماعی استان به بیمارستان تامین اجتماعی قم رفتند تا یاری حال دیگر همکاران خود باشند و خدماتی به بیماران نیز ارائه دهند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت: 50 درصد از بیماران مبتلا به کرونای ملایر و اطراف این شهرستان از بیمارستان غرضی تامین اجتماعی خدمت گرفته اند.

منبع: فارس

د.ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1031

به "ارائه خدمات به 170 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات به 170 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید