ادامه اختلاف ها برای از سرگیری سری آ ایتالیا

به گزارش 10 از 10، در حالی که احتمال از سرگیری سری آ ایتالیا در ماه ژوئن وجود دارد، بعضی از باشگاه و مسوولان این کشور مخالف این کار هستند.

ادامه اختلاف ها برای از سرگیری سری آ ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش 10 از 10 و به نقل از آس، تیم های سری آ ایتالیا آماده هستند که در ماه می به تمرینات برگردند. آن ها امیدوارند رقابت ها از اواخر آن ماه یا اوایل ژوئن شروع گردد. با این حال جووانی رتسا، مدیر موسسه عالی سلامت ایتالیا این ایده را خوب ندانست و گفت: من هوادار رم هستم و به همین خاطر می گویم فصل در همین جا تمام گردد. در این رابطه باید دولت تصمیم گیری کند اما فوتبال ورزشی است که در آن برخورد وجود دارد و می تواند خطرناک باشد. فرض کنیم اکنون در ماه می هستیم و می شنوم که باید کنترل روی بازیکنان بیش تر گردد اما این کار را سخت می دانم. من مخالف از سرگیری بازی ها هستم.

این اظهارات با واکنش هر دو گروه رقابت های قهرمانی ایتالیا روبه رو شد. یک گروه موافق از سر گیری سری آ است و گروهی دیگر مخالف این موضوع است. اوربانو کایرو، رییس تورینو در یک مصاحبه گفت: پرفسور رتسا دلیل دارد. بازگشت در ماه می غیرممکن است. او مرد علم است و همان حرفی را زد که من از چند هفته پیش رویش تاکید دارم.

در مقابل باشگاه لاتزیو که برای عنوان قهرمانی می جنگد و در 20 سال گذشته چنین چیزی بی سابقه بوده است، تاکید نمود که می خواهد بازی های باقی مانده برگزار گردد. آرتورو دیاکوناله، مدیر روابط عمومی این باشگاه به شدت از اظهارات رتسا انتقاد کرد و گفت: مختصصان خیلی مفیدتر هستند اگر برای بهتر شدن شرایط راهی پیدا نمایند یا واکسنی بسازند تا شیوع متوقف گردد. دانشمندان باید به علوم بپردازند نه تیفوسی ها.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1035

به "ادامه اختلاف ها برای از سرگیری سری آ ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اختلاف ها برای از سرگیری سری آ ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید