اختلاف عجیب قیمت میوه درمیادین میوه و تره بار و سطح شهر

به گزارش 10 از 10، خبرنگاران : با توجه به اختلاف 33 درصدی قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره بار با میانگین سطح شهر و نیز تفاوت 35 و نیم درصدی قیمت سبزیجات و صیفی جات در این مراکز با متوسط قیمت سطح شهر، خرید این محصولات از میادین میوه و تره بار در کاهش هزینه سبد خرید روزانه و هفتگی خانواده ها تاثیر مستقیم دارد و مقرون به صرفه است.

اختلاف عجیب قیمت میوه درمیادین میوه و تره بار و سطح شهر

به گزارش 10 از 10 ، در بین انواع میوه، سبزیجات و صیفی جاتی که در میادین میوه و تره بار عرضه می شوند، اختلاف قیمت 5 محصول با میانگین قیمت سطح شهر بیش از 40 درصد است و به عبارتی، با توجه به این تفاوت قیمت، خرید این محصولات از میادین مقرون به صرفه تر است.

این 5 محصول به ترتیب شامل انگور با قیمت 9100 تومان، بادمجان با قیمت 3500 تومان، پیاز با قیمت 2200 تومان، هلو با قیمت 9 هزار تومان و گلابی با قیمت 15500 تومان است که بیشترین اختلاف قیمت را نسبت به سایر محصولات با میانگین قیمت محصولات مشابه در سطح شهر دارند.

لازم به ذکر است، در حال حاضر به طور متوسط با پول خرید 2 کیلوگرم انواع میوه و سایر محصولات در سطح شهر، می توان بیش از 3 کیلوگرم میوه و محصولات دیگر از همان نوع و با کیفیت مشابه از میادین میوه و تره بار خریداری کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1294

به "اختلاف عجیب قیمت میوه درمیادین میوه و تره بار و سطح شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف عجیب قیمت میوه درمیادین میوه و تره بار و سطح شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید