شروع ثبت نام جذب 100 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش 10 از 10، رئیس دانشگاه فرهنگیان از آغاز ثبت نام در بیستمین فراخوان جذب هیئت علمی بهمن 1397 دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبرداد.

شروع ثبت نام جذب 100 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش 10 از 10، حسین خنیفر با اشاره به فراخوان جذب هیئت علمی بهمن 1397 دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: براساس اعلام وزارت علوم و برای جذب هیئت علمی موردنیاز، متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا سرانجام روز سه شنبه 30 بهمن به سامانه جذب هیئت علمی وزارت علوم به نشانی اینترنتیhttps://mjazb.ir/مراجعه و ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: پس از انجام ثبت نام، فرآیند رسیدگی به پرونده های جذب از 4 اسفند شروع و تا 31 تیر 98 نتایج از سوی مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام می گردد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: مدت زمان لازم برای آنالیز و غربالگری اولیه و ارسال پرونده به کارگروه علمی 10 روز است و در ادامه نیز آنالیز توانمندی های علمی 25 روز و آنالیز صلاحیت ها در دانشگاه ها 31 روز به طول خواهد انجامید.

خنیفر گفت: ما در این فراخوان درخواست جذب بیش از 100 ردیف برای جذب اعضای هیئت علمی داشته ایم و متقاضیان باید در بازه زمانی معین شده از سوی وزارت علوم، در فراخوان ثبت نام نمایند.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، شایان ذکر است، طبق اعلام مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، درگاه پرداخت آنلاین از روز چهارشنبه 17 بهمن باز می گردد، و متقاضیان از روز سه شنبه 16 بهمن فقط می توانند ثبت نام اولیه و اطلاعات خود را تکمیل و اعلام نیازهای دانشگاه ها را مشاهده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 212

به "شروع ثبت نام جذب 100 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام جذب 100 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید