آدم های خاصی به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند!

به گزارش 10 از 10، محسن گروسی در مصاحبه با خبرنگار مهر در خصوص پیروزی سه بر یک استقلال برابر تراکتور سازی و صدر نشینی این تیم، گفت: آبی پوشان یک بازی منطق و خوبی را به نمایش گذاشتند. برد در تبریز کار سختی است. خصوصاً در مقابل تراکتوری که به دنبال رسیدن به صدر جدول بود. استقلال یک فوتبال منطقی را انجام داد و به اعتقاد من روز، روز استقلال بود. فکری توانست با یک اَرنج خوب، بازی را از آن خود کند و بتواند به سه امتیاز حساس این ملاقات دست پیدا نموده و به صدر جدول بازگردد.

آدم های خاصی به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند!

مهاجم سابق استقلال در خصوص اشتباهات تراکتور سازی برابر استقلال تهران اعلام نمود: تا اشتباه در فوتبال وجود نداشته باشد، گلی به ثمر نخواهد رسید. به نظر من قدرت تهاجمی استقلال باعث شد تا آنها در خط دفاع اشتباهات زیادی داشته باشند. آبی پوشان آنقدر از جلو پرس کردند که باعث شدند خط دفاع تراکتور سازی اشتباهات فراوانی کند و این مسئله باعث شد تا استقلال به گل اول دست پیدا کند. در نیمه دوم هم استقلال درست برعکس بازی با پرسپولیس کاملاً بر بازی مسلط بود. اشتباهات خط دفاعی بسیار کم شد و ارائه یک بازی منطقی باعث پیروزی استقلال شد.

گروسی در خصوص حاشیه سازی برای فکری و اینکه بعضی با صحبت هایی که می نمایند خواهان جدایی فکری از استقلال هستند، توضیح داد: وقتی یک تیم نتیجه می گیرد و عملکرد قابل قبولی دارد برکناری سرمربی اش بی معنی است. فکری تا این جای کار عملکرد قابل قبولی داشته است. درست است که در چند بازی بد بودند اما دلیل نمی گردد که کارنامه او را زیر سوال ببریم. آبی پوشان در چند سال گذشته درست بر خلاف این فصل، هیچ وقت آغاز خوبی نداشتند اما استقلال سال جاری توانست نتایج خوبی گرفته و حالا صدرنشین باشد.

وی اضافه کرد: متأسفانه افراد خاصی که به دنبال منافعشان در استقلال بودند حالا در این شرایط به دنبال حاشیه سازی هستند تا بتوانند تیم را وارد بحران نموده و شرایط را بر هم بزنند و از این آب گل آلود ماهی بگیرند اما با شناختی که از فکری داریم به طور حتم اجازه نخواهد داد حواشی بر شرایط استقلال وارد شده و این تیم دچار بحران گردد.

مهاجم سابق استقلال در خصوص ملاقات روز شنبه آبی پوشان برابر نارنجی پوشان سایپا گفت: سایپا تیم خوبی است؛ آنها بازی آخر خود را با پیروزی به سرانجام رساندند و این تیم می تواند برای استقلال دردسرساز گردد. البته اگر استقلال داعیه قهرمانی دارد باید این تیم را به راحتی شکست دهد. اگر استقلال به دنبال این است که در سرانجام فصل جام را بالای سر ببرد باید حریفان را شکست دهد تا قهرمان این فصل لیگ گردد اما فکری نباید سایپا را دست کم بگیرد زیرا این تیم بازیکنان باانگیزه ای دارد و یک مربی به نام صادقی دارد که تفکرات او امروزی است و چون مربی جوانی است مطمئناً تمام تمرکز خود را برای دانش بیشتر مربیگری به کار بسته تا بتواند پیروز باشد.

وی در سرانجام و در پاسخ به این پرسش که کدام یک از بازیکنان استقلال برابر تراکتور عملکرد بهتری داشتند؟ گفت: تمامی اعضای تیم چه آنها که بازی کردند و چه آنها که روی نیمکت بودند جزو بهترین ها بودند. وقتی یک تیم پیروز می گردد همه با هم در این پیروزیت شریک هستند و من اعتقاد دارم مجموعه استقلال خوب بود که توانست تراکتور را شکست دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1575

به "آدم های خاصی به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدم های خاصی به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید